KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14776247
nr 1477 6247
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färgetsning, "Tres Amigos". Signerad, numrerad 43/60, ET. Bildmått: 30x25 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:09:29
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)